Hledáme vychovatele/vychovatelku do školní družiny

Základní škola Opava, Otická 18 – příspěvková organizace přijme do pedagogického sboru nového kolegu nebo kolegyni na pozici vychovatel/vychovatelka ve školní družině.

Požadované vzdělání a předpoklady:

  • Odborná kvalifikace pro přímou pedagogickou činnost – splnění předpokladů pro výkon činnosti pedagogického pracovníka dle § 3, § 4, § 16 zákona č. 563/2004 Sb. o pedagogických pracovnících, ve znění pozdějších předpisů – předložení originálů dokladů o dosaženém vzdělání k nahlédnutí při pracovním pohovoru.
  • Plná svéprávnost, trestní a morální bezúhonnost, zdravotní způsobilost – nutno doložit před případným vznikem pracovního poměru.

Požadavky zaměstnavatele:

Vysoké pracovní nasazení, dobré nápady, znalost práce s počítačem, vstřícné a korektní jednání, příjemné vystupování, schopnost samostatně plnit pracovní úkoly, pracovní entuziazmus a optimismus, ochota spolupráce se zaměstnanci školy na plnění společných vzdělávacích zájmů školy, schopnost respektovat autoritu nadřízených osob.

Součástí přijímacího řízení bude absolvování pracovního pohovoru se zaměstnavatelem. Předpokládaný termín pracovního pohovoru: 12. 7. 2021. 

Předpokládaný termín nástupu do zaměstnání: 23. 8. 2021

Pracovní poměr bude uzavřen na dobu určitou v souladu s § 23a zákona o pedagogických pracovnících. Nabízíme však perspektivu trvalého pracovního poměru.

Nabídky s uvedením kontaktních údajů (telefon, e-mail), motivačním dopisem a strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail info@zsoticka.opava.cz do 7. 7. 2021. K případné účasti na pohovoru se zaměstnavatelem budete vyzváni telefonicky.

Mgr. Arnošt Žídek, Ph.D.