Logická olympiáda

Stejně jako předešlá léta se i tento rok zapojili naši žáci do internetové matematické soutěže Logická olympiáda. Letos proběhl již 13. ročník a z celé republiky se ho zúčastnilo 63770 žáků. Loni naši školu v krajském kole reprezentoval Daniel Mareta, letos se do kraje propočítala a naši školu zastoupí velmi nadaná a přesto skromná Eva Martikánová z 8.C. Evě moc gratulujeme a budeme ji držet palce 6. listopadu, kdy proběhne krajské kolo. Z naší školy se do soutěže zapojilo 62 žáků, děkujeme nejen odvážnému prvňáčkovi, ale i všem ostatním. Jste skvělí, že jste se odvážili použít vlastní rozum…

Naši žáci reprezentovali všechny tři kategorie ZŠ (umístění je v rámci naší školy):

KATEGORIE A1 (1. ročník)

1.Drozd, František1.B

KATEGORIE A (3. – 5. ročník)

1.Bortlíková, Natálie5.B
2.Cejtchaml, Lukáš5.B
3.Cejtchaml, Martin3.B
4.Trubková, Viktorie5.B
5.Švarcová, Eliška5.B

KATEGORIE B (6. – 9. ročník)

1.MartikánováEva8.C.krajský semifinalista
2.Dostál, Jakub7.B
3.-4.Mareta, Daniel8.C
3.-4.Šnajder, Daniel8.C
5.Weirichová, Natálie9.C
6.Kropáčová, Amálie8.C
7.Moravcová, Jana9.C
8.-9.Aronová, Ráchel9.C
8.-9.Vojtek, Cyril 8.C
10.Janečková, Markéta8.C.

Edita Dostálová