Plavání

Ve čtvrtek 21.11. se konala v Městských lázních sportovní akce v rámci AŠSK soutěž v plavání.

Naši žáci závodili ve dvou kategoriích:II. kategorie – žáci 4. ,5. tříd a III. kategorie – žáci 6., 7. tříd.

Ti mladší plavali za jednotlivce 25 m volný způsob a poté 6x 25 m volný způsob štafetu,

starší 50 m volným způsobem jednotlivci a 50 m volným způsobem štafetu.

II.kategorii  reprezentovaly : dívky – Karolína  Klapetková 4.A, Barbora Hadámková 4.B, Natálie Bortlíková 4.B, Nela Sekerášová 4.B a Vladimíra Janovská +Kateřina Adámková z 5. B – obsadily   5. místo z 9. štafet.

Chlapci závodili také – byli 6. z 9-ti štafet-ve složení Adam Hrbáč + Jaromír Klímek + Aleš Tengler ze 4.A, Daniel Bielatzek +Marek Vajda + Lukáš Cejtchaml + Adam Vícha ze 4. B.

III. kategorie – dívky – zaplavaly si a vybojovaly krásné 3. místo – ve složení Ema Slámová + Julie Rojková + Viktorie Kostřibová ze 6. C, Linda Králová 7. C, Vendula Leifertová 7.A, Tereza Malá  ze 7.B.

Chlapci byli ze všech nejúspěšnější a získali 1. místo. Stali se vítězi.

Vítězové – Martin Štencl + Jan Hrbáč ze 6.A, Michael Abrahám 6. C + 7. B – Adam Mikstein, Jan Přecechtěl, Karel Najser a Jakub Klement.

Všem děkujeme za sportovní reprezentaci a gratulujeme k úspěchu.