17. ročník Moravskoslezského matematického šampionátu

 

Ve čtvrtek 24.10.2019 se na Wichterlově gymnáziu v Porubě konal 17. ročník Moravskoslezského matematického šampionátu.

V kategorii ZŠ se letos utkalo 53 čtyřčlenných družstev z 29 škol z Moravskoslezského, Zlínského a Žilinského kraje. I naše škola vyslala do soutěže tři družstva, která se určitě neztratila, protože všechna se umístila v top pětce s jednobodovým odstupem od sebe.

Na 5. místě družstvo Flegmatici ve složení  Václav Divila, Kristýna Bohlová, Prokop Kavan a Tobiáš Vlk, na čtvrtém Rolety – Marie Divilová, Sára Galdiová, Kateřina Vlková a Michaela Prejdová a konečně na druhém Housenky – Nela Šindlerová, Ondřej Mludek, Kristýna Gajdečková a Nikol Sukeníková .

Všem Vám moc děkuji za bojovnost, snahu a skvělou reprezentaci naší školy. Byli jste úžasní a moc jste mně potěšili, píše p. učitelka Světlíková.